Landenvertegenwoordigers moeten IHS-leden zijn en het verdient de voorkeur dat ze een redelijke Engelse taalvaardigheid hebben. De IHS nodigt sollicitaties uit voor openstaande posities voor landenvertegenwoordigers. Landenvertegenwoordigers dienen de IHS door de activiteiten van de samenleving te communiceren aan IHS-leden in hun land, en door informatie over hoornactiviteiten in hun land te delen met de samenleving over de hele wereld. Landvertegenwoordigers helpen ook bij het werven en verwelkomen van nieuwe IHS-leden en bij de communicatie tussen leden in hun gebied.

We zijn vooral geïnteresseerd in het horen van mensen in regio's of landen waar we nog geen vertegenwoordigers hebben gehad. Als de functie van uw land vacant is, lees dan de functieomschrijving en overwegen een aanvraag invullen. (U moet zijn ingelogd op uw IHS-ledenaccount om toegang te krijgen tot de applicatie)
 
Neem voor meer informatie contact op met Vice-President Bernardo Silva op: vice-president@hornsociety.org

Regionale coördinatoren
Azië/Oceaan Sindy Wan, sindyallen@gmail.com
Europa Łukasz Łacny, hornetquartet@gmail.com
Latijns Amerika Fernando Chiappero, chiapperofernando@gmail.com

 De meest recente jaarverslagen van vertegenwoordigers van regio's en landen zijn: map hier gedownload .

Landenvertegenwoordigers
Argentinië Luis Ariël Martino, martinohorn@gmail.com
Australië Francesco Lo Surdo, frankielosurdo@gmail.com
Oostenrijk Angelo Nuzzo, angelo.nuzzo@gmail.com
België OPEN
Bolivia Dario Lisperguer Soto, dariolisperguer@gmail.com
Brazilië Lucca Zambonini, zambonini.lucca@gmail.com
Canada Canadese Hoorn Vereniging, wlimbertie@rogers.com
China Xi Zhu, capellmeister@tonkunstler-on-the-bund.com
Colombia Jorge Mejia, jorge1985mejia@gmail.com
Costa Rica Taylor Castillo, taylor1406cv@gmail.com
Kroatië Bruno Groicic, bruno.grosic29@gmail.com
Tsjechische Republiek Zdenek Divoko, zdenek.divoky@atlas.cz
Denemarken Frederik Rostrup frederikrostrup@gmail.com
Finland Jukka Harju, harjunjukka@gmail.com
Frankrijk Hervé Joulain, rvjoulain@gmail.com
Duitsland Christoph Ess info@christophess.de
Honduras David Abraham Andino Fuentes david.andino29@gmail.com
Hongarije VRIJGEKOMEN
IJsland Joseph Ognibene, jjognibene@yahoo.com
Ierland Jonathan Luxton, jon59luxton@gmail.com
Israël Aviram Freiberg aviramfr@gmail.com
Italië Angelo Bonaccorso, bonaccorsoangelo@gmail.com
Japan Mami Abe, limetimes@gmail.com
Kenia Sandra Daniël, smdaniel427@gmail.com
Maleisië Chee Ghee Sim, simcheeghee@gmail.com
Mexico Keith Eizen, dkeitzen@gmail.com
Nederland Jack Munnecom, j.munnecom@icloud.com
Noorwegen VRIJGEKOMEN
Panama Joël Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
Polen Tadeusz Tomaszewski, tadziktomaszewski@gmail.com
Portugal Ricardo Matosinhos, rmatosinhos@gmail.com
Rusland VRIJGEKOMEN
Slovenië VRIJGEKOMEN
Zuid-Korea Seok Jon Keun, viool120322@gmail.com
Zuid-Afrika Erik Albertijn, erikalbertyn@me.com
Spanje Javier Bonet, jbonetrompa@gmail.com
Thailand Daren Robbins, darenrobbins@gmail.com
UK Britse hoornvereniging, athakurdas@gmail.com
Verenigde Staten van Amerika Jennifer Scholtis, jennifer.sholtis@tamuk.edu
Venezuela Joël Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
Deze website maakt gebruik van cookies om de gebruikerservaring te verbeteren, inclusief de inlogstatus. Door de site te gebruiken, accepteert u het gebruik van cookies.
Ok